Nymfomyska

Osobní informace

Krátka informace o mně pro ostatní
. . ------------------------------------------------------------------------------------- --- NĚCO O MĚ: -----> ------------------------------------------------------------------------------------- Ahoj všem. Jmenuji se Monika. Mám dvě malé Princezničky(sun), se kterými žiju v Praze 9 - Běchovicích. Holky, všechny jste tu skvělé a moc šikovné! Vaše dorty jsou nadherné (blush). Já sice peču - moc ráda, jen tak mimochodem - a modeluji dortíky hlavně pro rodinu a přátele (giggle)(sun) již pátým rokem, ovšem stále doufám, že se od Vás, holky (chlapy nevyjímaje!), zase něco nového přiučím. (rofl)(flower) (Díky "Bohu Sladkožroutů" a hlavně adminovi za tyto super stránky :). Ono totiž je velká pravda, co kdysi kdesi prohlásil jeden po čertech chytrý človíček: "Čím víc vím/umím, tak zjišťuji, že vlastně ještě vůbec nic neznám/neumím..." Já se po poměrně dlouhé nucené pauze - způsobené kombinací zdlouhavého stěhování (ugh už nikdy, raději vyhořet...) a neaktivního přístupu mužských v domě k dokončení úprav MÉ NOVÉ KUCHYNĚ - konečně vracím do "Aktivní Sladkoslužby" :-) HURRÁÁÁ! Už se moc těším, chybělo mi to neskutečně... :-)

. . ------------------------------------------------------------------------------------- --- NĚCO PRO VÁS: ---> ------------------------------------------------------------------------------------- Ráda bych Vám všem vespolek i sobě(sun) popřála jen to nejlepší do roku 2016. Pokud se Vám tedy moje dorty líbí, pak neváhejte a určitě se ozvěte (viz kontakty níže). Moc ráda Vám, Vašim blízkým (i těm vzdálenejším :-) připravím dortík doslova "Pečený na Míru". Stále ještě nepoužívám žádné potravinové náhražky, nýbrž poctivé suroviny. Ukázky mých dosud zrealizovaných dortíků (věřím, že brzy začnou opět přibývat nové) najdete v mém katalogu zde, na stránkách artmama, a brzy snad - jak pevně doufám - i na mých osobních webových stránkách, které se také již "pečou".

.

Nuže volejte, SMSkujte, mailujte * ...ale hlavně se mějte rádi!

.

Krásný a pohodový den přeje Vaše

.

Nymfomyska

. . . --- DORTY NYMFOMYSKA - KONTAKTY: -------> ------------------------------------------------------------------------------------- Telefon: (+420) 721 849 792
e-mail: nymfomyska[zavináč]seznam.cz **
fotogalerie dortíků: http://dorty.artmama.cz/user/2802/images

. . --- Vysvětlivky: -------> ------------------------------------------------------------------------------------- * Pokud se stane, že Váš na email neodepíšu, znamená to, že:
A.) se zoufale válím v posteli, neb jsem indisponována virem ať již virtuálním nebo tím reálným
B.] se mi email vrací a nelze Vám jej z bůchvíjakého důvodu doručit. Řešením je použití daru od přítele "mobila" :-))

.

** Text "[zavináč]" prosím nahraďte za znak "@" nebo prostě klikněte na odkaz. Budete přesměrováni do Vašeho poštovního klienta, kde se již moje emailová adresa zobrazí normálně všetně znaku zavináče. (Toto je ochrana proti emailovým robotům, které po zjištění adresy rozesílají spamové zprávy a zahlcují mi schránku. Děkuji za pochopení.)

Historie

Účet existuje již
8 let 12 měsíců
Back to Top