Téma diskuse

Tisk fotky s menší velikostí/rozlišením na fondánový list

Zdravím holky :-)

Máte někdo zkušenost, prosím? Mám dort na zakázku, kde potřebuji vytisknout na fondánový list obrázek Anny a Elsy o průměru 20 cm. Vybraná fotka má velikost 600x600 px. Ve větší velikost jsem daný obrázek nenašla. Nevíte, zda obrázek bude vytištěn kvalitně, bez rozmazání a kostičkování? Na jednom webu řekli, že to kvalitní nebude, na druhém zase že ano. 

A na kterých webech necháváte tisknout fotky vy? Já dosud jen na zravypapir.cz, ale účtují si tam poplatky za zpracování a přípravu tisku a cena je pak o 100-150 kč větší. Na webech např. jedly-papir-na-dort.cz nebo jedlyfotopapir.cz žádné tyto poplatky nemají, ale nevím, jak moc je tisk kvalitní (podle fotogalerie bych řekla nic moc, ale nechci jim škodit, když s nimi nemám vlastní zkušenost).

Děkuji moc a přeji krásný den! :-) 

já si nechávám od Zuzany šimůnkové na facebooku a jsem spokojená

https://www.facebook.com/groups/1204779232918959/?fref=nf

tady je odkaz

 

Jedlý fotopapír - Matulovi dělají podle mě nejkvalitnější tisk. Je ostrý, výrazné barvy, kvalitní materiál rychlé dodání. Vyzkoušela jsem asi 4 dodavatele a už beru jedině od nich. A tisk na papír vůbec nepoužívám, protože lepit papír na fondán je peklo. Za mně jedlý tisk pouze na vanilkový nebo fondánový list od Matulů.

Děkuji. Ano, chci tisknout na fondánový list (zmiňovala jsem to v příspěvku). Dnes by měla dorazit zásilka s tiskem od p. Zuzany Šimůnkové - mmch. velmi příjemná paní. :-) Tak uvidíme, jaká bude kvalita. 

Back to Top