Obrázek

žertovný svatební

Galerie: 
0
Váš hlas: Žádná
4.714285
Average: 4.7 (7 votes)

Komentáře

jako v životě(giggle) Áno

perfektní,výstižný TlieskamTlieskamTlieskamÁnoÁno

Chichocem saChichocem saChichocem sa Fakt dobrý. ÁnoÁnoÁno

Super(y) ÁnoÁnoÁnoSlnko

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskamSlnko

ten se doopravdy povedl TlieskamPohoda

ÁnoÁnoÁnoÁnoMrkámMrkámMrkámMrkám

Kde Ty na to chodíš:-O , parádní dort(y) TlieskamTlieskamTlieskam

Chichocem saChichocem saChichocem saÁnoÁnoÁnoÁnoTlieskamSlnko

Originální!!! TlieskamSlnko
Chci se zeptat?! Ta Vaše varna je vždy tak krásně hladká, barevná a přírodní, ách jo. Já jsem ji zkoušela: poprvé byla skvělá, i když barvičky se pak leskly jak marcipán, ale po každém dalším pokusu jsem byla úplně zoufalá. Tento víkend jsem to opět zkusila, a opět mi varna ne a ne jít zpracovat. Čím více jsem přidávala cukru, tím to bylo řidší...tak přidávám přidávám, najednou se to drolí. Tak zase navlhčím, a jsem ve fázi, že nevím co s tím, zda to je řidké či tuhé. Padlo na to přes kilo cukru, v zoufalství, abych ji aspoň nějak zpracovala Smútok A to se mi napoprvé tak povedla. Poraďte prosím jak na ni Plačem Děkuju moc.

Fixko, tak jsem pracně vyhledala diskuzi o varně, kterou jsem tady před časem měla a zjistila jsem, že jsi se do ní také zapojila a moje rady tam jsi četla.
Nevím co Ti takto poradit když jsem tu Tvoji varnu neviděla:-( , nebo spíš neměla v ruce. Když zapracuješ do těsta těch 50-70 dkg cukru a stále se Ti to zdá moc měkké, tak už tam víc nepřidávej a dej varnu odpočinout do chladu...ne do lednice.Měla by ztuhnout a pak po propracování by měla být OK. Varna ten "odpočinek" potřebuje!! Já z ní tedy občas dělám hned, ale mám už tolik zkušeností, že to vždy nějak zvládnu, ale doporučuju ji nechat odležet.
Taky ji nemám pokaždé stejnou...hodně záleží jak se udělá těsto...musí v něm zbýt tak akorát vody - nesmí se moc dlouho restovat...ale to se tak těžko popisuje!!
Zkoušej a nevzdávej to...hlavně nikdy nic nevyhazuj, všechno se dá napravit!!...jo, a když už ji uděláš drobivou, tak do ní přidej kousek samotného těsta a propracuj. Víc nevím co bych poradila:-(

Moc děkuj za rady! Jdu bojovat dál, já se nevzdávám! PohodaChichocem saÚsmev

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskamTlieskam

TlieskamTlieskamTlieskamTlieskam velice výstižný ÁnoÁnoÁnoÁnoKvietokKvietokKvietokKvietok

Chichocem saChichocem saChichocem sa jáká pravda,tedy alespon u nás v rodině jo(rofl) Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe to by měl vidět muj nevl.otec.Dortík je naprosto skvělý(y) ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

všem moc děkuji(flower) KvietokKvietok

Parádní práce ÁnoÁnoTlieskamTlieskamTlieskam a navíc vtipné(giggle) Slnko

Moc hezky dortik a povedl se....(clap) Áno

díky(flower) Kvietok

Back to Top