Téma diskuse

Svatba

Dobry den,

chtěla bych se zeptat když dělate svatební výslužky kolik tam dáváte koláčku a kolik druhu a kusu drobného cukroví?

A ještě bych se chtěla zeptat kolik dortu na svatbu pro 60 lidí? Bude jeden třípatrový stačit?

Dcera se bude vdávat a vubec nevím kolik čeho ani do výslužek a už vůbec si nejsem jistá dortem, myslím si že je jeden málo, budu moc ráda za všechny Vaše názory.

Moc děkuji. Hezký den.

Pavli, záleží kolik budete chtít krabiček a jak velký. Někdo dává třeba 15 druhů po jednom kousku do krabičky a někdo jich dá 5 po 3 ks - někde se zas dává koláč do spodu a cukroví a ještě svat. koláčky. Myslím si, že je to opravdu jen na vaší představě a taky časových možnostech. Já jsem konkrétně dělala na 60 výslužek - 60 velkých koláčů a 15 druhů cukroví po 60ti ks.
A ten svatební dort 3-patrový určitě pro 60 lidí bude stačit. Většinou svat. dort je jako doplněk ke kafíčku (mluvím z vlastní zkušenosti :-) )

Přeju hodně zdaruKvietokKvietokKvietok

Děkuji moc.KvietokÁnoTlieskam

máme po svatbě vnučky, 47 lidí, dort 12 kg 3 patra, ani se celý nerozkrájel, zbylo asi 6 kg, to se dalo do výslužek, dcera dělala asi 8 kg cukroví + kilo vanilkových rohlíčků od babičky ženicha, ještě byly maličké karamelové košíčky od matky ženicha 320 ks, makronky 60 ks, zákusky semifreda asi 80 ks. Všechno se rozdalo. Bylo také vedro a tudíž se moc sladkosti nejedly. A do výslužek ještě každý dostal koláčky, byly z ze 6,5 kg mouky. Na kilo mouky je jich asi 480 ks. Já jsem ještě dělala sultánky a obsluha je nedala do lednice, tudíž se rozmočily a část vyhodila...

Back to Top