Téma diskuse

Sušené mléko na figurky a potahovku

Holky z jakého sušeného mléka děláte domácí potahovku a figurky? Já jsem si objednala na www.pomposo.cz suš.mléko polotučné LARGO a i po přesití jsou v potahovce malé kousky a špatně se mě z ní dělají figurky,protože nedrží tvar Smútok ,tak nevím jestli je to tím mlékem...máte s ním některá skušenosti? Předem děkuji.

Ahojky,
s tímhle druhem suš. mléka zkušenosti nemám. Používám vždy Lactino, nebo Bohemilk a vždy v pohodě (ale vždy prosívám).

Toto mléko je největší šunt. Nebrat. Nedrží tvar, na dortu se začne roztékat. Je to hnus.

Ahoj já používám sušené mléko bohemilk. Na potahování dělám jenom mléko moučkový cukr, mandlovou tresť a olej. Na figurky dělám s kukuřičním sirupem, mléko, tresť a voda. Pokud budeš chtít přesné recepty písni na email. Pošlu.

Mám stejné zkušenoti jako Zdena - namísto kliček rozteklé placky!

Ahoj mléko Largo už nikdy víc,vše se hroutí a v potahu jsou kousky,jedině Bohemilk Hambím sa

Děkuji holky,mléko Largo už si neobjednám-vzala jsem ho kvůli ceně,ale máte pravdu,že se vše hroutí,roztéká a jsou v potahu bílé tečky. A můžete mě poradit,kde koupím větší množství suš.mléka Bohemilk,jestli jde třeba někde objednat?-já ho kupuji nejlevnější 400g za 75,- a i to se mě zdá hodně. Všem moc děkuji!

Já ho kupuji přímo od výrobce,ale větší balení je jenom 25 kg. Jsme na to vždy dvě tak se rozdělíme. Já jsem letos už těch 20 kg spotřebovala. Takto velké balení vyjde 1 kg 107 kč. Napsala jsem si přímo do bohemilku přes jejich webové stránky, a oni už se ozvou a domluví podrobnosti.

Mockrát děkuji za radu-to je super,když to jde takhle objednat Tlieskam . Ještě se ale budu muset poptat,jestli by někdo do toho šel semnou,protože těch 25kg je dost.Holky kdyby jste některá měla zájem o větší množství,tak se ozvěte na E-mail martahlozkova@seznam.cz,já bych mléko objednala a pak bychom se domluvili dále.Ještě jednou dík.

Back to Top