Téma diskuse

robot

Prosím pomozte a poraďte mi z výběrem robota, nevím si rady jaký vybrat. Vím že už to tady bylo, ale jsem v rozpacích:-( . Rozhoduji se mezi Kenwoodem a KitchenAid,jenže je takový velký výběr a rozdílný v cenách že opravdu nevím.
Moc prosím poraďte budu velmi vděčná za každičkou radu Bozkávam . Děkuji Bodlina

Fórum: 

Bodlino já jsem svůj názor na Kenwood psala tady, jsem s ním moc spokojená.

http://dorty.artmama.cz/velky-pomocnik-kenwood

Já mám teď Kenwooda Premier od Ježíška, zatím jsem s ním pracovala jen dvakrát, ale jsem úplně nadšená, rozhodně ho doporučuju!
A velká diskuze k robotům je taky tady: http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=25&t=289

Nejdřív jsem si koupila Kenwood Prospero, a od června už byl 2x v opravě pro vyhořelé plastové převody... čekám, až ho uvařím potřetí a pak jim ho hodím na hlavu... Vzhledem k tomu, že oprava vždycky trvala měsíc a já něměla na čem dělat, dopřála jsem si Kenwood Major Titanium, a ten je super. Takže teď jsem hogofogo Veľký úsmev , bo mám roboty dva Veľký úsmev . Ale jen dočasně, Prospero dlouho nevydrží.

Díky moc,pořád se rozhoduji. Ještě jsem četla že boch taky není špatný.
Pořád nevím, docela mě trápí i cena těchto robotů:-| , čtu pořád dokola články na toto téma a nemůžu se rozhodnout(blush) Úsmev .

Já mám boch mum a je skvělej,hnácám v něm i 2 kila marcipánu,ale mám ten silnější,co má 1400w,tak se nebojím že by se zavařil.Objednala jsem si k němu i různý doplnky,na mletí a strouhání atak,starej mi už odcházel.

Back to Top