Téma diskuse

Prosím o radu

Holky jak skladujete white icing když ho delší dobu nebudu používat.Můžu ho dát do mrazáku?A Piping gel od Wiltonu můžu dát do lednice?Nemám s tím zkušenost tak se ptám?Moc děkuji za radu.

Ahoj SlnkoKvietok já ho jen zbalím do dvou mikroténových sáčků a mám v krabici s ostatními hmotami.

White icing nechávám v tom originál igelitu a v zavřeném oroginál kbelíku ve spíži. Do mrazáku ani lednice ho nedávám, myslím, že je to zbytečné. Jen nesmí být ve velkém teple a musí být zabalený tak, aby k němu nemohl vzduch, aby nemohl vysychat.;-)
Piping gel nemám, nemohu radit.

Aha.Já většinou používám varnou hmotu.A ta když my zůstane tak jí dám na mrázák a pak rozpracuji když jí potřebuji.Ale nevím co to udělá s White icingem.Snad nic tak to zkusím.Budu to používat v polovině února.Tak uvidím.Dík moc za radu.

Já ho dám do mísy Tupperware, některé jsou vzducho i vodotěsné.(cake)
A pak to celé do chladna do sklepa(sun)
Martina

Taky icing skladuji normálně v pytlíku v kyblíku v síni kde máme chladno ,přez léto asi tak 15 v zimě při velkých mrazech do nuly.Barvené kousky mám nechaný v mikroten.pytlíku v krabici a ikdyž jsou už někdy jakoby tvrdý,tak rozdrolím a zas rozpracuji na vláčnou hmotu,myslím si že do mrazáku je zbytečné dávat,má dost dlouhou trvanlivost,to postupně zužitkuješ,já na něj nedám dopustit na výrobu kytiček a figurek.

Back to Top