Téma diskuse

Prosba o recept na marcipán

Prosím o radu na marcipánovou hmotu.Jsem začátečník tak něco jednodušího.Kdo by mohl poradit.Děkuji!

Já si poprvé vyzkoušela tuto potahovací hmotu a už jsem u ní zůstala...jsem s ní maximálně spokojená...není tolik sladká jako marcoš a chuťově je vynikající a je snadná i pro začátečníky http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714Kvietok anebo marcoš dle p. Zdeničky...dělala jsem jen 1x, i když se zdá rychlý a velmi jednoduchý, tak jsem s ním zápasila dosti dlouho, ale tobě se třeba podaří...pokud chceš spíš tedy marcoš...;-) pa a hezký den ti přeji a pak napiš, pro co ses rozhodla.(flower)

Moc děkuji ,ale nejde mi to vyhledat mohla bys mi recept poslat na email? Děkuji a zdravím z jihu čech! akosmatova@seznam.cz

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=50094

Zkus to teď...nevím,proč to nešlo...máš tam i fotopostup...když si přejdeš na mmb tak to najdeš v receptech,oddíl dorty a objeví se ti tam nejoblíbenější recepty a tyto dva tam také vedou!

Moc děkuji už jsem to našla ,tak zkusím!

Já jsem spokojená zase s touhle: dávám si jí zadělávat do domácí pekárny a pak dohnětu ručně, podle toho jestli jí přibarvuji a tak:
50 ml vlažné vody
4 lžíce oleje
4 lžíce kukuřičného sirupu (nechat stéct - nestírat)
aroma
200 g moučkového prosátého cukru
200 g přesátého sušeného mléka

případně můžeš hned přidat barvu.

Napiš co jsi vyzkoušela, s čím se ti dobře pracovalo.(sun)

Anebo ještě v pravo na těchto stránkách v nejnovějších receptech.Domácí fondan od p.Zatloukalové,nebo upravená varna od Olgi J.Fondan jsem zkoušela viz dorty:kytice růží,ovál s růžema ....a do třetice s růžema.A varnu budu dělat dnes(flower)

Back to Top