Téma diskuse

Nová témata :-(

Děvčata,co se to tu děje? Když se podívám na Nová témata,tak tam dnes není jedno téma,které by se dalo přečíst /řádí tu nějaký šotek či co to je ?/Poslední dobou je toho hodně,někdo nám tu škodí ????

Fórum: 

Mně se sem poslední dobou nejde kolikrát ani dostat, natož něco vložit nebo okomentovat. Myslím, že ty nesmysly jsou spam Smútok , a o ten by se měl postarat administrátor webu.

přesně tak,včera mazal komentáře,k tématu cukroví,když se někdo ptal kolik si vzít za kilo a rozjela se menší diskuze ,tak smazal to co tam být němělo,to byl admin rychlej,ale tohle to je tady stále častěji a docela dlouho PrekvapeniePrekvapenie

Taky mi to docela vadí SmútokSmútok

To se zase někdo nudí a nemůže v noci spat!!!! Veľký úsmevVeľký úsmev

Taky mi to vadí! Smútok

ach jo taky mě to štve!!! Prekvapenie

I mně to velice vadí.Může s tím někdo něco udělat?

Je tady sice při registraci ochrana proti spamu - to je to zadávání čísla při registraci, ale asi to nestačí. A je fakt, že je toho nejvíc v noci. a taky mi vadí, že je toho čím dál víc - jenže ono to asi nebude tak jednoduché tomu zabránit a Kamila tady nemůže být 24 hodin denně Kvietok

Holky ja bych byla, pro aby se tomu dalo zabránit.Toto se fakt už hnusí.Celá stránka nebo i 2 spamu.
Myslím,že by se to dalo ošetřit.Ted se každá registruje bez problémů.Tak to ztížit.Prostě registraci, jen se souhlasem Admina.Pak se tady ten binec nedostane.
A ti chytráci co to spamují, maj po ptákách. Chichocem saChichocem saChichocem saChichocem sa

Dievcata, registraciu na strankach mame osetrenu, ak ju obmedzime este viac budu mat problem zaregistrovat sa novi uzivatelia.
Snazime sa kazde rano mazat novozaregistrovane pocitacove roboty aj prispevky, spamy, ktore pridaju. Len ocas nie som pri pocitaci, mame ine povinnosti, niekedy je to tak sialene ze nestihame.
Prosim ak nabehnu taketo spamy na stranku, staci ked nam napisete mail cez Kontakt, hore na stranke. Tento mail sledujeme dve, tak urcite vieme reagovat pruznejsie.

Back to Top