Téma diskuse

Torty od mamy ...

Ahojík šikulenky, tak nové číslo slovenského časopisu "Torty od mamy " už dorazilo, a je moc pěkné !!! Není plné reklam, tak jak to poslední rok bývá v Dortománii, ale je tam spousta zajímavostí, rad a nápadů, včera jsem v obchodě mrkla do Dortománie a žasla jsem jak opět pan redaktor opsal z netu vše o SugarVeil Úsmev a i fotky použil, no... ale čtyři stránky jsou zaplněné ,za 29 kč je dost drahý !!! To opravdu slovenský časopis je mnohem lepší, a roční předplatné i s poštovným 220 kč !!!!

Fórum: 

NO JA JSEM SI PSALA PANU VITKOVI JESTLI MI ČASOPIS POČLOU A VUBEC MI NEODPOVĚDEL. TAK ANI NEVIM JESTLI MI VUBEC PŘIJDE. Plačem

Takže ráno si počkám na poštáka TlieskamTlieskamBozkávam

Dortománie je opravdu poslední dobou ( pozoruji již delší čas a nejen já ) plná dortů jen od třech, pěti žen, vydávají si takový jakýsi svůj časopis, snad ten od našich sousedů bude trochu o něčem jiném SlnkoSlnkoSlnko Už se na něj také těším TortaTortaTorta

Tak já doufám že v pondělí budu mít Torty ve schránce. Mám předplatné a zatím celý týden nic.
Dortománie byla v předešlých číslech pěkná. Tohle číslo nic moc. Začínám litovat předplatného, pokud budou další číla jako poslední.

Dortománie se poslední dobou hodně zhoršila. Už to není co bývalo. Na torty se zas musí dlouho čekat i když má někdo předplaceno dopředu, tak by to být nemělo a knihovničku už taky nějak nehltám.

Ono aj slovenske zienky mali svoj casopis Torty od mamy v schrankach az minulu stredu. Dodanie do ceskych schranok sa asi zdrzalo, tym ze sa doobjednavalo asi 30 kusov, neviem preco dodatocne. Naozaj sme sa snazili dodat do Ciech casopisy vcas.
Hldame distributorov v Cechach, ak viete o nejakom obchodiku, ktory by bol ochotny predavat aj starsie cisla, okrem prveho mame este vsetky, to by sa oplatilo aj kvoli postovnemu, dajte prosim vediet.

Dortománie totiž ukončila smlouvu s internetovým portálem, tudíž už dodávají jen to co mají a nikdo je nezásobuje.
Ráno se těším na Torty, už aby tu byly Srdce

http://www.knihkupectvi-monami.cz/1000-napadu-na-zdobeni-dortu-a-dezertu...
děvčátka mrkněte sem, v srpnu vyjde tato knížka, myslím, že nebude špatná MrkámMrkám to než DORTOMÁNII která je z poloviny samá reklama a opsané rady z netu jako v poslední SugarVeil tak to raději pěknou knížku, také si myslím, že je to rodiný časopis a mě už opravdu přestalo bavit je sponzorovat MlčímMlčímMlčím o KNIHOVNIČCE ani nemluvím, ta už dávno za nic nestojí a recepty vůbec nesedí, zřejmě nám všem kdo jsme ji kupovali nechtějí prozradit jejich tajemství MrkámMrkámMrkámMrkám

Tak torty nic,snad zítra Mlčím

No tak já jsem myslela že fakt dnes už budou Pohoda

Dievčatá, tu je nie veľmi pozitívna odpoveď z Media servisu, na dotaz ohľadne meškajúceho dodania časopisu:

"U objednávky jsme měli chybu a objednali jsme málo kusů. Kolega tuto situaci řešil minulý týden a doobjednal chybějící výtisky, které dnes došly k nám na expedici.
Celý náklad pro předplatitele v ČR tedy budeme expedovat pravděpodobně ve středu.

Omlouváme se za komplikace, s pozdravem

Lenka Dvořáčková
vedoucí správy předplatného "

Tak nevím, jak se může objednat málo kusů když jde všechno přes PC a všichni si předplatili, to nějak nechápu. Omluva je sice hezká, ale nepochopitelná. Kamilko, víme, že děláš vše, aby to bylo v pořádku. Slnko

Kamil děkujem. Kvietok Nu což, ještě počkáme. Ale taky nechápu jak můžou udělat málo ks když ví kolik mají předplatitelů.

Časopis Torty od mamy si můžete objednat zde:
http://www.dekordort.cz/category/casopis-torty-od-mamy/156

Back to Top