Recept

Jen k tomu receptu z marsh malow

Popis

Zhrnutie

Porce
Servings
Čas prípravy10 minút
Čas vaření / pečení
Celkový čas10 minút

Ingredience

Inštrukce

Dělala jsem včera potahovku s MM a úplně jednoduchou,jen bonbony MM-já měla jsen čistě bílé a už jen půlku pytlíku(protože půlku mi snědli:-) ),dala jsem je do olejem vymazané misky,přidala tři lžíce citronové šťávy a dala roz´pustit do mikrovlnky,cca 0,5 až 1 minutku,podle toho jakou má kdo mikrovlnku.Bonbóny se rozpustily a začala jsem přidávat cikr po částech dokud jsem neutvořila plastickou hmotu.Žádné mléko k tomu není potřeba a je opravdu nádherně bílá,jak sníh a krásně se s ní pracuje i kytky a postavičky jsou nádherně.To jen kdyby některá z Vás nevěděla a nemohla sehnat kokoové mléko atd.tak že opravdu není potřeba a chuťově taky není špatnáUrčitě se citr.šťáva dá nahradit třeba troškou vody s jakýmkoli aroma,dle chuti. Třeba už to tady nkde je,ale i tak jsem to vložila.Hodně zdaru při výrobě,ale na této skutečně není co zkazit. Niki

Komentáře

nikki taky to vyzkouším,dííííky za každý pokus

Vyzkoušej,já byla maximálně spokojená,povedlo se mi to hned napoprvé,nic složitého,krásně se barví a je fakt pružná hmota.:-)

ted jsem mm potahovku jen tak vyzkoušela ze synových kokinek a je suprová a růžičky parádní! Používám domácí fondán a ted teda nevím na růžičky je mm lepší !!!!!!

Děkuju,jsem ráda,že vyhovuje,taky kdyby nevyhovovala,nedávala bych to sem,mě se s ní dělá fakt dobře,takže si nakoupím MM a budu si jí dělat,vyjde to na pár kaček:-)Hlavně je super,že se s ní dá pracovat hned,nemusí se nechávat odležet,já s ní dělala taky hned:-)
Niki

da se tato hmota ředit vodou? nebo jak ji rozpracuji když ji vyndám z lednice děkuji za odpověď

Ahoj,není nutné ji ředit vodou,to by ztratila tu elasticitu,nemusíš jí uchovávat v ledničce,jen ve fólii zabalenou.Jinak se hmoty rozehřívají minimální chvilinku v mikrovlnce,ale tato ani neí potřeba,nedávej jí do lednice a uvidíš:-)

hupsss já už ji mám v lednici Smútok ale dám ji do té mikrovlnky děkuji moooc

tak už sem ji také vyzkoušela..no super,alespoň už nebudu muset kupovat sušené mléko.Tedy pokud budu dělat mléčný marcipán tak určitě,ale tady mám konečně bílou potahovku. :) děkuji

Úsmev tak to mám radost,že jsi spokojená,a dělá se s ní pěkně vid?já jsem fakt moc cpokojená a chut není špatná:-)

jojo,taky jsem ji dělala takhle,koukám jako blázen,že se tam má dávat mléko...dělá se s ní fakt moc dobře ,potahovala jsem s ní tu kabelku, nelepí se a skvěle se barví.

Ještě by mě zajímalo...když se s ní potáhne a modeluje...jaká je třeba když zatuhne? Není příliš tvrdá nebo k jídlo moc gumová??

Back to Top