Téma diskuse

Máslo

Mohu se zeptat, jaké používáte máslo a s jakým jste spokojené? Já používám Olmu, někdy i Jihočeské máslo, ale zajímalo by mě, jestli je třeba i nějaká jiná značka, se kterou se dá pracovat a která se nerosí a pěkně tuhne. Hlavně máslo používám pod potahovku. Děkuji za tipy ;-).

Fórum: 

Já používám výhradně Jihočeské od Madety nebo polabské Čerstvé máslo, vždy spokojenost s oběmaÚsmev (až teda na tu cenu hlavně teď).

Ahoj. Já používám Tatra máslo a jsem s ním moc spokojená. Souhlasím ale s Cervenym cudlikem, že ty ceny jsou teď hrozné.SmútokSmútok

Ahoj, já používám máslo Dr. Halíř, ale ne vždy je k sehnání a také Polské s modrou kopretinou ač jsou všichni proti polským výrobkům, lepší máslo na krém neznám. Máslo Olma je šunt, který po vyndání z lednice teče je totiž lehce roztíratelné a i v chladu je pořád měkké.

Já jsem tedy s Omlou spokojená, ale dívala jsem se, že mají víc druhů, tak možná jsem narazila na to dobré. Ono v Lidlu se, tedy aspoň u nás, dá sehnat jenom ta Olma, nebo jejich Pilos, který jsem vyzkoušela poprvé, a taky naposledy, u své dcery na její první narozeninový dort pod potah a už to nikdy neudělám...Potah sice držel, ale po rozkrojení to byl tedy velký rozdíl s tím, na co jsem zvyklá... :-/. 

Jo jo není máslo jako másloSmútok a ta cena bere dechPlačem, janže je to všude v celé Evropě

tak s tou cenou je to trochu jinak. Moje bývalá třídní profesorka má dceru ve Finsku a tam 500 g másla vychází na euro a půl..... Info z minulého týdne

no tak to je krásná cena-to jí závidím ! :-)

 

Back to Top