Fotopostup

Levné silikonové krajky

Levné silikonové krajky.
Koupila jsem u vietnamců tyčinka do tavné pistole, ty dlouhé a tlusté ze 29,-Kč. A pak postup už je snad srozumytelný. Napadlo mě to nafotit, až když už jsem dělala poslední a to ze zbytků co jsem vždycky sestřihla tak že tyčinky už nejsou vidět. Všechny okraje co jsem ostříhala tak jsem znovu použila.... Rozehřívala jsem v troubě na 250 stupňů. Snad někomu pomůže těch tyčinek bylo pět nebo šest a krajek mám z toho množství 10 ks. :)

Komentáře

teda děvče, Ty jsi poklad,to je nápad na dortařskou nobelovku.Tavná pistola chcípla a tyčky zústaly, to musím vyzkoušet.Prosím Tě, tím olejem jsi natírala krajky před otisknutím?

Aho je to vystřižené z gumové dečky koupené u vietnamců...čili náklady nulanula prd...natřela položila na roztavenou tyčinku, přikryla peč. papírem a válečkem přejela, přitlačit nebát se, aby se to hezky obtisklo. Nechala chvíli ztuhnout až se to nelepilo na papír a pak opatrně odstranila krajku, někdy to šlo dobře jindy hůř...trpělivost...

Tak tomu říkám nápad k nezaplacení. No hned jdu k vietnamcům na nákup krajkových ubrusů :D :D :D děkuji za super bezva návod.
Markéta

Tak to je unikát,super nápad.Asi to budu muset vyzkoušet.

Dokonalé, děkuji za tento super tip.)

perfektní,půjdu zkoušet

Doufám, že až vyzkoušíte napíšete jak jste dopadly a vložíte i foto

děkuji za bezva nápad Áno

No to je dokonalý nápad! Taky nevím, co s množstvím tyčinek, jednou jsem si koupila jiný rozměr a ten mi do pistole nejde. Díky za takový tip!

Teda vychytávka k nezaplacení - nech si to patentovat!!! Veľký úsmev
Jen se chci zeptat, zda je to pak ohebné nebo pružné? Šlo by to použít i na Sugarveil, nezkoušela jsi?

Ty bláááho. Jak "jednoduché" (jenom si trošku namáhat hlavičku). Supeer o víkendu hned vyzkouším. dííík.

díky za postup

No tý bláho, to je bomba, díky za podělení se, jsi šikulka! A chytrá hlavička! Díky...:-)

Já s pečením teprva začínám takže doma moc pomůcek nemám,ale tohle je supr nápad za pakatel - to si nějaký určitě vyrobím.

Geniááááááááááááááááááálníííííííííííí ani nevíš kolika lidem jsi ušetřila penízky samo že i mne vřelé díííííííííííííííííík :)

Hned to zkusím a nejen s krajkama.............

Hned to zkusím a nejen s krajkama.............

Back to Top