Téma diskuse

lednice

Milé cukrařinky,

chtěla bych se vás zeptat, jakou byste doporučily lednici. Chci si pořídit novou lednici na dorty a zajímalo by mě, jen tak pro zajímavost, jakou byste doporučily.moc vám děkuju a přeju krásnou neděli :-)KvietokObjímam

Fórum: 

Zadej si do vyhledávače - lednice - a vyjede ti diskuse na toto téma. Já se tam taky vyjadřuji, mám nové lednice dvě, velkou no.frost s ventilátorem - rosí se, menší Beko, na jídlo, ty samé funkce a ještě tam nebyla kapka vody. Tak nevím. Volala jsem do servisu ohledně toho rosení, prý je v pořádku, velká námraza tam není, ale já jsu zklamaná i z těch kapek. Sice to stačí utřít, že by dorty vlhly, to nemůžu říct, ale není to ono. Škoda, že nemůžu ty lednice vyměnit.

moc děkuju :-)

danča 28- já jsem si vloni sehnala na bazaru starou lednici - Calex- právě kvůli dortům. V běžné velké lednici, kde mám autom.odmražování - mě dorty vlhly. V  lednici Calex -jsou suché, chladné - nemohu si ji  vynachválit-

 

mockrát děkuju, já bych tu Calexu taky právě chtěla, ale mám strach si koupit z bazaru, aby pak dva roky na to dodělala - přece jen jí budu stěhovat do podkroví :-)

Taky mám ještě starou calexu, jako poslední záchranu. V létě v pařácích tam dám dort ztuhnout, za chvíli je potah jak plech a potom přemístím do druhé na dorty. Ale hodiny se točí jak blbé, mít ji zaplou pořád, tak se nedoplatím.

Já mám na dorty monoklimatickou (tj. bez výparníku) Zanussi. Nějaké kapky se tam sice tvoří, ale dala jsem na zadní stěnu tenkou polystyrenovou desku a dorty se vůbec nerosí.

Monoklimatickou jsem měla na dorty jako první, ale rosila se. To bych asi vyřešila polystyrenem, ale byla široká 60 cm  a potřebovala jsem časem alespoň 70. Neměla  mrazák, tak jsem si koupila ještě menší mrazák na ovoce a postavila na ni. Mezitím mě začala odcházet lednice s mrazákem na jídlo, tak jsem tu monokl. nechala na jídlo a koupila Wirpolku 70cm no-frost s ventilátorem a mražákem a postavila do komory. Jenže - teplota tam v zimě klesne na 3 st a lednice je tak chytrá, že přestane fungovat (to mě potvrdil výrobce, že na takovou lednici musí být nejméně 8 st. Tak jsem dotáhla do komory přímotop a lednici topila. Ne kvůli dortům, těm bylo v těch 3 st líp jak v lednici, ale k vůli plnému mražáku. No nedalo se to dlouho tak řešit, tak jsem milou lednici musela vypnout a jelikož mě zas neměla kde dát ty mražené věci, protože mokl. mražák neměla a ten co jsem k ní koupila byl jen malý a tu 70 cm jsem nemohla přemístit, poněvadž tam, kde by se mě vlezla, máme 60 futra a to můj chlap odmítl bourat. A tak milé monokl. letěla do garáže a koupila se třetí 60, ale už s velkým mražákem a  ta je nejlepší. Je opět no-frost a ještě tam nebyla kapka vody. Takže, pozor kam lednici na dorty umístíte, ať nedopadnete jak já, ať se na ni v zimě jen nechodíte dívat. To je moje zkušenost a nesmí doma padnout slovo lednice. Takže během dvou let tři lednice a nejlíp na tom bylo, že ta starší, co jsem si myslelal, že dodělává, jede u dcery ve sklepě jak blbá.

mockrát děkuju, já bych právě chtěla jen lednici bez mrazáku, tak se tak ptám, jaký máte zkušenosti :-)

ak to pomôže ešte - LG chladnička s mrazničkou no frost, spokojnosť, samsung čiastočný no frost s mrazákom spokojnosť, a na občas zapínam keď potrebujem chladničku viac tak whirpool no frost len chladnička taká dlhá a spokojnosť

všade môže byť bez zakrývania zadnej steny všetko ok, no ja som si už zvykla zakrývať všetko potr. foliou lebo napr. na zákusky to zase vysušuje. na poťah. torty bez problémov.

Já mám Liebherr má 3 AAA je všecko v pohodě má i ventilátor, dorty nemám vlhké a je bez mrazáku ten je zvlášt dole 3 šuplíky, mám ji už dlouho a pohoda neměnila bychÁno

Dančo, jestli chceš lednici jen na dorty, tak si pořiď chladící vitrínu. Já mám dvě a jsem naprosto spokojená. V jedné mám částečně i suroviny na dorty, které mají být v chladu. V létě se mi ohřeje i jinak studený špajz, takže i jako sklad je vitrína super.

https://lnk.sk/cfIL

Back to Top