Téma diskuse

Královská glazura, zdobení

Ahoj, chtěla bych se zeptata ohledně královské glazury. Pracuji s ní poprvé na perníčky. Brzo vím, ale potřebuji je na focení. Vse jsem dělala dle návodu na sáčku a pak i přidala barvu. Dle toho co jsem potřebovala. Nechala jsem perníčky uschnout. Druhý den je děti ochutnali ale zarazilo mě že barví Královská glazura. Když sem dělala bilkovou polevu tak toto se nestalo. Používám od Lapedu královskou glazuru a barvy gelové wilton. Poradíte mi prosím či je to běžné. Stačí i přejet prstem po perníčku a mám např. modrý prst. Tohle jsem u bilkove nezažila. Děkuji za odpovědi.
Fórum: 

Tak jsem se dostala k tomu, abych Vám, pekařinky, poradila, čím jsem zdobila perníčky teťka. Nějak v létě jsem vTesku narazila na pudrový cukr v takové malé růžové krabičce a je na ní vyobrazený muffin. No a teťka přišla na něj řada. Malovala jsem s ním perníčky i adventní věnce a super. Drží jak přibitý, krásně schne.je bílounký a krásně hladký. Nemusím jej osívat. Je to cukr právě na polevy. Kupovala jsem ho i v Kauflandu. Mají ho mezi cukry jak jsou cukry glukozové a jiné. Mám koupenou i královskou glazuru, ale ještě jsem ji ani nenačala. S cukrem se krásně vylévají i větší plochy.Nezkušela jsem ho barvit, ale myslím, že bude schnout i obarvený a nebude pouštět barvu.V balení je 400g a stojí asi 18kč. Míchala jsem s bílkem, jak klasickou polevu. Neumím vložit obrázek, ale když zadáte do vyhledavače PUDROVY CUKR KORUNNI,tak se zobrazí krabička s cukrem. Příště ušetřím za drahou královskou glazuru.SlnkoSlnko

Já teda používám královskou glazuru. Gelové barvy používám. Nikdy se mi nestalo, aby barvy pouštěly.

Královskou glazuru používám také, ani s obarvením nikdy nebyl problém. Ale narazila jsem na tento cukr a tak jsem ho chtěla vyzkoušet. Byla jsem s ním moc spokojená a navíc odpadá nějaké přeosívání cukru. Krásně se s ním vylévají i větší plochy. Poleva je hladká a lesklá.

Back to Top