Téma diskuse

Jak se dělá tento vzor na potahovku???

olky, prosim vás,strašně se mi líbí takový ten vzor kosočtverců a vždy je na špičce kosočtverců připíchlá perlička.Vypadá to jako třeba pohovka,jestli víte co myslim... nevíte jak se dělá??aby to bylo pravidelný??

Fórum: 

napadlo mě,že na to by se hodil přesně ten muj fígl s podložkou do dřezu,protože tyhle přesně dřív dělali s timhle kosočtvercovým vzorem...ale kde jí sehnat.pač větnamec ji neměl...zkusim drogérku,tam by tahle obyčejnější mohli mít

momentálně ji mají v tescu ( u nás ve frýdku místku) kolem 3Okč myslím

http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Patchwork-krajky.html
Myslíš toto?
Je to patchwork,mřížka jsou jen kosočtverce a k tomu jsou zvlášť různé ozdůbky na dozdobení.Nebo se dá dozdobit perličkami.
Je to ten 6-tý patchwork odshora

Jooo!to je ono Úsmev a ten patchwork,to je jako nějaká podložka plastová???ale na tý fotce to tam maj ty kuličky volný,jako jamky...do toho se pak lepí ty perličky asi že???

Já dělala kosočtverce na polštářek jen kosticí, protože na to nemám žádnou pomůcku a také to šlo. Sice to není úplně dokonalé, ale nám to stačilo. Mám polštářek v albu (žlutý s miminky).

tak vim co to je patchwork..už sem na to koukla,al eholky mam doma něco,co mi teda nejde do hlavy jak to použít.dám foto do alba jo?

Holky ještě mi prosim vís řekněte jak ten patchwork na tenhle vzor vypadá a jak se to dělá???to je jako jeden kosočtverec a ten se razí jeden vedle druhého,neo je to nějaká lišta s více kosočtvercema??

http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Patchwork-krajky.html
6.obrázek Patchwork-DIAMOND SIDE DESIGN (károvaný vzor)
(id: PWK002846)

A ještě se zeptám já asi jako trubka..(kdybych s tím náhodou pracovala) - to se otiskuje až na hotovým potaženým dortu? Protože když to uhldím žehličkou tak mám po vzoru, že jo?

Pokud dělám zvláštˇpás na boky dortu,tak jakýkoli patchwork otiskuju ještě na podložce a pak opatrně přiložím na boky dortu a jen jemně přitiskuji žehličkou- nežehlím !!
Tady u toho dortu je vidět,že je to tiskané až na dortu potaženém,ale to už jde dost blbě,protože na dortu to pruží...ale jde to...

pro LENA2, ja to pouzivam jako filigranky,vytlasim pres mikro.sacek a necham proschnout,nadelala jsem si jich vic a pak to prilezitostne davam na dorty a tak,rozlamat se mi to neda,tak to resim tak ze jich mam vice z jedne list. nevim nac jineho bych to mohla pouzit.

Back to Top