Téma diskuse

Etiketa na soudek

Zdravím všechny šíkovné ručičky a chci se zeptat na váš názor.
Pivní soudky jsou docela populární dortíky,já zatím etikety maluji ručně,což je náročné,vím že se dá objednat tisk na fondanový papir,ale zase to něco stojí,ale teď na forumu o slaných dortéch jsem se dozvěděla o použití odmočené etikety od pivní flašky. Co vy na to? Myslíte že se to může,používá to někdo? Děkuji za názory,Irča.

Ono by to šlo, ale musela bys etiketu zabalit do potravinářské folie, nebo zavařit svařovačkou. Upozornit, že je to nejedlé. Ale není to ono.

Myslím, že ideální je to nechat natisknout na jedlý papír super tenký (ten normální se láme při ohybu), nalepit na tence rozválenou potahovku, oříznout kolem etikety a na soudek nalepit místo fondánového papíru svou vlastní verzi. Vyjde to levněji a taky to vypadá moc pěkně.

Jo a jestli víš kde koupit fondánovej papír, budou tam určitě mít i ten tenkej papír...

Myslim si,že predsa máš lepšiu malovanu na hmotu ,z internetu si stiahni aku potrebuješ,hmotu vyvalkaj uplne na tenko ako papier ,alebo cez mlynček na rezance,hmotu polož na vybranu etiketu,obtiahni jedlou fixkou-hnedou-a vymaluj,ja som robila tiež teraz sud a išlo to krásne a hlavne to dobre sa ohyba čo myslim,že oblatka až taka ohybna nie je pozri sa mi na stranku a uvidiš,že ju radšej namaluješ nech sa Ti podarí

Určitě je maluj i nadále, protože ty etikety máš moc krásné. SrdceSrdceSrdce

Back to Top