Téma diskuse

Elektrická trouba

budeme předelávat kuchyň a uvažuji o nové vestavné troubě. Mohly byste mně poradit na co si dát pozor a co by měla mít. Věřím vaším zkušenostem, asi před rokem jsem taky dala na vaše rady a i když mně z počátku trochu odrazovala cena pořídila jsem si "Keenwood" a od té doby si ho nemůžu vynachválit. Dokonce jsem se přesvědčila že umí i marcipán i když jsem tomu moc nevěřila. Uvítám každou dobrou radu.

Fórum: 

Určitě horkovzdušnou. Jinak mi nepřijde nic tak důležité, jen aby byla horkovzdušná, pak se v ní dá péct i více korpusů najednou, to v elektrické nebo plynové rozumně nejde. Mám vyzkoušené všechny tři druhy a na tu horkovzdušnou nedám dopustit.

Taky si dej pozor na vnitřní výbavu. Já koupila nedávno BOSCH, kupovala jsem podle největší formy na dort aby mi tam vlezla - ale má jen jeden rošt- to je ti pak i horkovzduch nahouby - protože plechy ze staré touby mi do drážek nesedí a každý další nový rošt stojí 1000,- Kč a plech asi taky. Takže buď více roštů, nebo plechů aby měla. No a zkraje jsem se trápila a pár dortů skončilo v punčovině - peče úplně jinak než stará MORA. Ale teď už jsme snad kamarádky.
Přeju hodně štěstí ve výběru:-) Dana

www.dortovani.estranky.cz

Hlavně horkovzdušnou a doporučuji zadní větrák, ten se mi osvědčil. Torta

Já peču klidně více korpusů najednou i pod sebou a rošt mám jen jeden. Ten dávám nahoru a pod to už další formy na plechy a vše se peče stejně a dobře. Mám taky ten větrák vzadu a je to v pohodě. Naštěstí se mi tam dobře vejdou plechy ze dvou starých trub, takže nemám problém s nedostatkem plechů. Dva roky mám novou troubu a před ní jsem už měla dvě horkovzdušné a pokaždé jinou značkua nemůžu říct, že by některá pekla hůř nebo líp, v tom nedokážu poradit.

Děkuji moc za reakce, určitě je uplatním.:-)

děvčata, já se přidám s otázkou, mohly by jste mi taky poradit? Mě totiž připadají všechny trouby strašně malé, tak bych vás poprosila, jestli můžete napsat značku troby, s jakou jste spokojené a pečete v ní více korpusů . děkuji Jana

ahoj, ja mam horkovzdusku o fagoru a nevim bud mi zacala blbnou a nebo vni neumim pect ale jak adam dva korpusy-stejne velke tak vzdycky jeden se zakali Smútok

Back to Top