Téma diskuse

Dotaz na fondánový list, aby "stál"

Ahoj, holky, už jsem tu nebyla tisíc let, protože už moc nepeču, ale dnes se na Vás obracím v nouzi nejvyšší. Jsem absolutně bezradná. Objednala jsem si obrázek na fondánovém listu a nějak jsem tak úplně nepřemýšlela ... na obrázku je postava a já bych chtěla, aby na tom dortu stála. Prostě to do toho dortu potřebuju zapíchnout a potřebovala bych poradit čím obrázek podložit? Už asi nestíhám, abych nechala vytvrdnout hmotu, dort je na sobotu, takhle rychle mi to nikdy neztvrdlo. Tak jediné co mě napadá je bílá čokoláda, ale nevím nevím jestli by to drželo :-( :-( postavička je dost vysoká. Předem děkuji za jakoukoliv radu.

PS: něco jako je na tady obrázku, jenže tam je to určitě jen papírové :-(

 

Napadá mě dortová oplatka. Přilepit na ni potahovku (ta by vyrovnala případnou nerovnost oplatky) a na ni potom ten f. list. Mezi oplatku a potahovku přilepit špejli na zapíchnutí. Oplatka se dá dobře oříznout do potřebného tvaru.

Děkuji za radu. Nakonec jsem upekla perník, přilepila na perník, zabalila do celofánu a dala oslavenci zvlášť, protože to bylo stejně moc velký a nedrželo by toVeľký úsmev příště to musím víc promýšlet ty dorty.

Back to Top