Téma diskuse

Čokotrubičky

Zdravím cukrářky, obracím se na Vás s dotazem. Včera jsem dokončila dort s čokotrubičkami po obvodě. Trubičky jsem sama vyrobila (děkuji za postup Gorolka a U rybičky) a po počátečních nesnázích se docela povedly. Po uskladnění v lednici se mi však trubičky orosily (vzadu jsem měla prkénko) a začaly odpadávat. Nevíte, čím to mohlo být a čím je lepíte? Já jsem je lepila pudinkovo-máslovým krémem, kterým byl dort obmazaný. Předem děkuji za názory a rady. 

Lepím roztopenou čokoládou.Mrkám

Já také jako Lištička. Zkus uvázat kolem dortu mašli, která trubičky podrží.TortaÁno

Oni to právě chtěli bez mašle. Ale zkusím příště tu čokoládu. Lepíte na těsto nebo potíráte krémem. Možná se ptám hloupě, ale dělala jsem s trubičkami poprvéPrekvapenie

To je to,kdo to nedělá,tak se mu to mluví.Mašle dort dozdobí a v tomto vedru udělá službu.V tomto horku nikdo nezaručí,že čokoláda nepovolí.

Natři boky dortu krémem, na trubičku kápni trochu roztopené čokolády a mírně přitlač na bok dortu. Nech zavadnout. Na zadní stěnu lednice si dej polystyren anebo karton, ať se dort nerosí.

Jak píše Milu, kdo to nikdy nedělal, tak neví, o čem mluví. Příště bych tam tu mašli dala. A jinak děkuji všem za rady, příště budu chytřejší.

Back to Top