Téma diskuse

kulatá forma

Hezký večer holky,můžete mi prosím poradit kde bych sehnala vetsi kulatou formu? mam dělat 4p dort ale nejvetsi mam bohuzel jen 31cm a potrebovala bych prave vetsi jen sem na ni nenarazila...a kdyz uz jsme u tech rozmeru jak by jste tedy slozili ten 4p dort? nejmensi formu mam 15,5cm (da se sehnat i mensi??
moc vam dekuji za rady Úsmev

Fórum: 

Ahoj Katko,taky mně čeká kulatý čtyřpatrák a zatím jsem našla největší kulatou formu o průměru 35cm se dnem od Felcmana a mají ji např. v Dortissimu za 155kč.
Já budu dort skládat 16cm, 22cm, 28cm a těch 35cm. Taky by mne zajímalo jak se dělají takové 5 a 6 ti patrové dorty- kde se na to berou formy? Slnko

Nemusíte mať vždy formu, korpus upečiem v hocijakom hrnci, ktorý nemá uši z umelej hmoty a má priemer, ktorý potrebujem. Ale ráfiky dostať v rôznych veľkostiach, treba pohľadať.

Zvětšit průměr dortu jde i tak,že si upeču na plech plát jako na roládu,pak nařežu na pásy široké na výšku korpusu,omažu krémem a přilepím dokola.

to je super nápad ÁnoÁnoÁnoSlnko

Áno

devcata moc dekuji za tip a rady ;) Kvietok a kdyz uz jsme u tech rozmeru delal jste nekdo 4p patrovy obdelnikovy? aby to vyslo cca pro 80 lidi???

Obdélnikový jsem ještě neviděla,ale čtverce jsou běžné.Myslím,že tří patrový by měl stačit.

Back to Top