Téma diskuse

Univerzální perleťová barva

Ahoj děvčata,
jsem tady po nějaké době (teda já jsem chodím několikrát týdně, ale jen na pět, deset minut, než jsem odvolána některým z potomků), abych využila Vašich zkušeností a ochoty se o ně podělit.
Peču jen pro rodinu (i když velkou) a občas bych chtěla něco přizdobit perletí. Protože ani náhodou nevyužiju více odstínů, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohly doporučit nějakou univerzální, takovou, která dodá perleťový lesk, ale zároveň úplně "nezničí" původní barvu. Používala bych to jen na světlé barvy a tak teď přemýšlím, jestli jít do nějaké bílé nebo světle růžové? Nemáte s tím některá zkušenost?
Předem Vám děkuju za odpovědi a ať se Vám pečení daří, ať se máme my méně zkušené čím kochat.
Stáňa

Fórum: 

mam pracovku "snehova vlocka" je perletova, bud s ni poprasim cely dort nebo jen treba kvety... Mrkám

Já mám White hologram z Dortisima. Je hodně nenápadná, jsou to spíš jen takové duhové třpitky. Používám je buď na sucho k poprášení dortu (blýskavý sníh k Době ledové) nebo i do barev. Rozpuštěné v cukrové vodě jsem s nimi potírala perníčky. Byla to bomba.

taky mám tu sněhovou vločku,a třpytí se do zlatova ÚsmevÚsmev

dozlatova? spise stribrna ne.. mam ji uz dlouhou dobu a vzdycky teda byla stribrna Chichocem sa

mě to přijde ,že záleží z jakého pohledu na ni koukáš.Neba při jakém světle,jastli denní světlo,nebo večer když svítíš Mlčím

Sněhová vločka je jen třpit a jak název napovídá, je sněhová, takže bych řekla bílá perleť! Může se přidat i k jiným práškovým bez perleti a kouzlo je na světě, máte nový odstín ÚsmevÚsmevÚsmevÚsmevÚsmev

Holky, děkuju mockrát, určitě něco z Vašich rad vyberu. Přeju dobrou noc.

Back to Top