Téma diskuse

barva a slivovice

Holky prosím pomoc. Dělám auto - bleska a ten marcipán není vůbec hezký, je matný a škaredý vůbec né lesklý, myslíte, že bych to mohla přetřít červenou extra barvou rozpuštěnou ve slivovici? nerozpustí se mi ten marcipán potom a nebude to cítit, je to pro 6letého kluka? Děkuji moc za rady. Jsem ráda, že jsem tady mezi váma :)

možeš,ta slivovica vyprcha Slnko

Tož a neni té slivovice škoda? Veľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheChichocem sa

jéé děkujůůů za rychlou odpověď, a tomu marcipánu se myslíš taky nic nestane, jako nerozteče nebo tak a nebude ta barva pořád pouštět, mám to nechat zaschnout v lednici nebo raději venku?

marcipánu se nic nestane, ale asi bude barva lepkavá. Mě to trvá vždycky strašně dlouho, než to zaschne.Zvlášť v lednici, kde se to rosí a venku to taky nechat nemůžu, tam měkne krém a dort se sesedá

Holky já když to chci lesklé potírám to štětečkem a vodou a pak to ještě trochu setřu novou houbičkou.

tak děkuju holky já to tím teda natřu.

jéjda holky já to natřela a až pak si uvědomila, že nevím jestli jsem tam první neměla vodou nalepit okna a tak, bude mi to tam teď držet???

bude,potři vodou a přilep,aspoň se ti to bude líp malovat tou červenou než pak malovat kolem oken a pod. Mrkám

tak snad jo, uvidíme večer. a máš pravdu s tím malováním Pavli, neboť já bych ty okna a všecko ostatní určitě tou červenou zapiplala :)

tak snad jo, uvidíme večer. a máš pravdu s tím malováním Pavli, neboť já bych ty okna a všecko ostatní určitě tou červenou zapiplala :)

Back to Top