Téma diskuse

Airbrush

Děvčata máte některá zkušenost s mléčným marcipánem astříkací sadou airbrush. Ráda bych si ho pořídila, ale nevím zda barvy dobře uschnou.

Fórum: 

Já potahuji mléčným marcipánem a používám na barvení airbrush. Neboj se barvy uschnou. Pro zafixování barvy dort trochu stříknu leskem ve spreji. Kdybych měla barvit potahovku rukama, tak radši nepeču.

Zdeni, prosím,jaký používáš sprej?já mámPME glazeSpray a docela to mění chut toho co nastříkám,a bílé zažloutne.PlačemPlačemPlačemPlačem

Kupuji ho v Gostolu (je tam nejlevnější) pod názvem šelak. Samozřejmě se nesmí stříkat z blízka i mě se stalo, že když jsem stříkla na bílou potahovku z fondánu, tak to bylo trochu žluté, ale na nastříkanou mléčnou potahovku je to bezvadný. Určitě není změněná chuť, nesmíš tam toho navalit moc. Já dort nastříkám airbrušem jak potřebuji a hned trochu stříknu lakem. Nechám zaschnout a teprve potom lepím písmena a ozdoby. Ocením to hlavně když je vlhko, barva se neotírá a i v ledničce dort nevlhne. Možná, že na smartflexu barva z brušky schne líp, ale na mléčné potahovce se dost při každém nepatrném dotyku otírala. Teď to mám vyřešený tím šelakem.

děkuji za radyKvietokTlieskamTlieskamÁnoÁnoÁno

Taky děkuji za radu.

Dobrý podvečer, Paní Zdeničko prosím o radu. Budu dělat tvarohovo-šlehačkový dort a nevím jaký krém mám dát pod jedlý papír a nahoru jestli se to něčím ještě natírá asi gelem nemám ho kolik asi stojí můžete mi to prosím vás napsat. Děkuji vám pěkně. Marta

Back to Top