Téma diskuse

Tisk fotky s menší velikostí/rozlišením na fondánový list

Zdravím holky :-)

Máte někdo zkušenost, prosím? Mám dort na zakázku, kde potřebuji vytisknout na fondánový list obrázek Anny a Elsy o průměru 20 cm. Vybraná fotka má velikost 600x600 px. Ve větší velikost jsem daný obrázek nenašla. Nevíte, zda obrázek bude vytištěn kvalitně, bez rozmazání a kostičkování? Na jednom webu řekli, že to kvalitní nebude, na druhém zase že ano. 

A na kterých webech necháváte tisknout fotky vy? Já dosud jen na zravypapir.cz, ale účtují si tam poplatky za zpracování a přípravu tisku a cena je pak o 100-150 kč větší. Na webech např. jedly-papir-na-dort.cz nebo jedlyfotopapir.cz žádné tyto poplatky nemají, ale nevím, jak moc je tisk kvalitní (podle fotogalerie bych řekla nic moc, ale nechci jim škodit, když s nimi nemám vlastní zkušenost).

Děkuji moc a přeji krásný den! :-) 

já si nechávám od Zuzany šimůnkové na facebooku a jsem spokojená

https://www.facebook.com/groups/1204779232918959/?fref=nf

tady je odkaz

 

Jedlý fotopapír - Matulovi dělají podle mě nejkvalitnější tisk. Je ostrý, výrazné barvy, kvalitní materiál rychlé dodání. Vyzkoušela jsem asi 4 dodavatele a už beru jedině od nich. A tisk na papír vůbec nepoužívám, protože lepit papír na fondán je peklo. Za mně jedlý tisk pouze na vanilkový nebo fondánový list od Matulů.

Back to Top