Téma diskuse

Svatební dort pro 150-200 lidí

Děvčata, vy zkušenější, dostala jsem svou první zakázku na svatební dort a hned pro tolik lidí. Poradíte, jak velké mají být korpusy (průměr x výška)? A příp. jestli jste některá i dělala tak vysoký Red Velvet a byla byste ochotná se podělit o informaci, kolik bude třeba materiálu na těsto? (příp. i mascarponový krém) Už jsem ledacos hledala a mám pocit, že mi z těch informací jde hlava kolem. Předem vám moc děkuji za vaše cenné rady i zkušenosti KvietokHambím saKvietok . 

Fórum: 

Pro 150 osob jsem dělala svatební dort z minidortíků a co se týče materiálu, byly toho opravdu mraky. Hotového dortu bylo cca 22 - 23 kg (piškotové korpusy, tvarohový a smetanový krém, ovoce a modelovací čokoláda barry decor)

Pro 150 - 200 lidí bych to osobně rozdělila na jeden 4-patrový a pak dva menší 2-3 patrové. Netuším, jaké máte velikosti forem a hlavně jak máte velkou troubu a lednici.

no potěš koště Prekvapenie kdybych já takovou zakázku přijala asi bych udělala jeden 3-patrový (30cm, 24cm a 18cm) a pak kolem dokola 5-6 větších kulatých dortů... nebo, někde jsem viděla okolo hlavního dortu dorty ve tvaru srdce... vypadalo to zajímavě. A hlavně patra pořádně vyztužit, člověk si tím ušetří spoustu nervů. Tak držím pěsti, ať se podaří!!!

Back to Top