Téma diskuse

Jedlá fotka

Milé cukrařinky,

prosím vás-mám dělat pařížský dort a nahoru mám dát jedlou fotku z ledového království.Vydrží ta fotka na tom čokoládovým povrchu z bílé čokolády?a když se ten papír dotkne šlehačky,tak se rozpije,že jo?!Mám na to totiž ještě udělat plastický cop.

moc děkuju za rady :-)

 

Fórum: 

Já se přidávám s prosbou o radu.Mám lepit terč s Elzou na bok dorty.Čím ho nalepit?Normálním lepidlem,nebo tím gelem co se zvírazňují papírové terče? Mám strach,aby se to celé nezkroutilo,neodlepilo nebo nerozpilo?Doteď jsem Elzy modelovala a pani prý abych s tím neměla moc práce a já už přemýšlím co všechno se může stát za katastrofu s jedlým papíremSmútok

Milá Dančo a Zdeňko, jedlý rýžový papír se ve spojení se šlehačkou za chvilku rozpije a zkrabatí. Tak že šlehačku určitě ne do těsné blízkosti. Pokud budeš jedlý papír lepit na polevu z bílé čokolády, neměl by to být problém. Přilepit můžeš gelovým potravinářským lepidlem, nebo si udělej trochu máslového krému a obrázek podmázni. Obrázky z jedlého papíru potírám po přilepení na dort ještě i navrchu gelovým lepidlem. Zvýrazní to barvy a obrázek je chráněný proti vlhkosti.

helenko,mockrát děkuju za radu :-)

Back to Top