co je to za tužky
Napsal uživatel habinka dne 14. Květen 2017 - 20:26.
Děvčata nevíte co je to za tužky na malování těch očí? To jsou nějaké "potravinářské" nebo normální tužky na líčení ? Asi blbý dotaz co?
https://www.youtube.com/watch?v=9zvXud_AuMw&hc_location=ufi
Fórum:
- Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.
Pavlínko tam je toho víc
Pavlínko tam je toho víc druhů ta první černá a bílá mi připadne jako obyčejná pastelka ta jakoby do růžova je mastná jako na oči ,pro lidi
a pak jsem tam viděla prachovky s tím širším chlupem.Jelikož ta panenka je umělá tak to asi tak bude.No uvidíš co ti ještě napíšou děvčata, ale taky by mě to zajímalo

Koukla jsem dole na komenty a
Koukla jsem dole na komenty a je tam něco o tom, že to jsou sety určené těm, co se chtějí naučit pěkně malovat, hlavně dětem. Barvy jsou drahé, protože jsou snad dokonce některé ručně vyráběné a jsou nejedlé, ale zdravotně nezávadné, něco jako kosmetika, taky stíny a rtěnku nejíme, ale na obličej dát můžeme. :-)
díky Olinko taky mě to
díky Olinko taky mě to zajímalo
